top of page

Умови повернення коштів

1.1. Ми повернемо сплачені кошти за Вебінар, якщо Студент звернеться з відповідним запитом протягом 3 днів до старту навчання.

Для повернення коштів Студент має надіслати письмове повідомлення на пошту

instagym.agency@gmail.com, вказавши про неможливість продовження навчання. У всіх інших випадках повне чи часткове повернення оплати не здійснюється.

1.2. Студент не може вимагати зниження вартості послуг чи повернення коштів, у випадку, якщо він не скористався послугами за власним бажанням, або зі своєї вини чи через третіх осіб, за поведінку яких ми не несемо відповідальність.

1.3. Послуги вважаються належно наданими після відкриття Студенту доступу до матеріалів Курсу/Модулю/Інтенсиву, зокрема, якщо Студент ознайомлюється з матеріалами Курсу/Модулю/Інтенсиву. Доказом ознайомлення можуть бути відповідні записи програмного забезпечення (зокрема, Notion), прослуховування Студентом лекції(й), відвідування інших веб сторінок з матеріалами Курсу/Модулю/Інтенсиву тощо.

1.4. Будь-які дії із ознайомлення є підтвердженням прийняття Студентом наданих послуг, засвідчують його волю на настання правових наслідків особистого отримання наданих в повній мірі та належної якості послуг. В такій ситуації підписання акту приймання-передачі наданих послуг зі сторони Студента не потрібно (окрім випадку, коли Студент просить скласти і підписати такий акт).

1.5. Якщо Студент з будь-яких причин був відсутнім на вебінарах та/або інших заходах в межах Курсу/Модулю/Інтенсиву він не може посилатись на ненадання чи неналежне надання послуг, якщо ознайомився з матеріалами Курсу/Модулю/Інтенсиву.

2.1. Запитання та пропозиції

Якщо у Вас є запитання, пропозиції, невирішені проблеми або скарги, пов'язані з поверненням коштів, ви можете зв'язатися з нами через **instagym.agency@gmail.com.**Виконавець: Фізична особа-підприємець Шпоняк Микола Олексійович
ІПН: 3623410335
Контактний телефон: +38 (067) 350 2985 email: instagym.agency@gmail.com
https://www.instagymua.com/vebinar

bottom of page